Program do rejestracji pacjentów

Program do rejestracji pacjentów Nowoczesne rozwiązania technologiczne włączają się w niemalże każdą gałąź naszego istnienia. Krok na przód jaki dokonał się w ubiegłym wieku był zawrotny, a to wszystko zawdzięczamy Internetowi. Nie zdumiewa więc fakt, że zostaje wykorzystany dodatkowo w służbie zdrowia. Tę możliwość zauważyli również twórcy nowatorskiego systemu rezerwacji konsultacji lekarskich – medmemo. pl. Impulsem do przygotowania strony, gdzie każdy nie wychodząc od komputera będzie mógł zapisać się do lekarza, były duże kolejki do zapisów do lekarzy. Aktualnie starczy komputer z dostępem do Sieci i mamy możliwość zapisać się do każdego doktora, nie ruszając się sprzed komputera. Medmemo jest czymś więcej niż system zapisów. Dla lekarzy stanowi nieocenioną korzyść, gdyż upraszcza pracę. Kierowanie gabinetem lekarskim nigdy nie było aż tak proste! Internet odmienia całe nasze życie - przez Internet zapisujemy się do szkół, biblioteki, więc czemu by nie zapisywać się również do specjalistów? Dotacje na innowacje - Inwestujemy w waszą przyszłość - Projekt współfinansowany przez Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Szczegóły strony medmemo.pl:

Podlinkuj stronę medmemo.pl:

Program do rejestracji pacjentów

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 4

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Fizjoterapia »

  Witaj. O ile potrzebujesz rehabilitanta to dobrze trafiłeś. Jeśteśmy spółką oferującą wyspecjalizowane usługi fizjoterapii w lokalu Pacjenta, Dysponujemy przenośnym sprzętem który może całkowicie zastąpić stacjonarny placówke fizyktorapii. Dzięki tym urządzeniom mamy możliwość przeprowadzić takie zabiegi jak:TrebertElektroterapia z użyciem prądu galwanicznegowprowadzenie leku do organizmu przy pomocy bioprądu Elektrostymulacja porażonych mięśniUltradźwiękiMagnetoterapia.W dodatku stosujemy najnowsze metody kinezyterapeutyczne takie jak Mckanzie, PNF, Terapia Manualna do których wykorzystania wystarczy kozetka przenośna czym oczywiście dysponujemy. Są to metody poważane w środowisku fizjoterapeutów i uznawane za najbardziej odpowiednie w rehabilitacji. Tak więc nie powinnaś się już przejmować czy możliwa jest skuteczna terapia w domu pacjenta. Odpowiedź brzmi: napewno tak.

  Data dodania: 15 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Klinika ginekologiczna »

  Fundacja Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci z siedzibą w Rzeszowie jest Organizacją Pożytku Publicznego o numerze KRS: 0000265120, co umożliwia przekazanie na jej rzecz 1% podatku dochodowego, przez osoby składające w urzędzie skarbowym zeznanie podatkowe. Nasze hospicjum stacjonarne dla dzieci czeka na Twoją pomoc.

  Data dodania: 23 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • buldeckawozniak.pl - ginekolog łódź »

  Wśród powodów, dla których kobieta zmienia ginekologa jest opinia o nim wśród jej znajomych. Gabinet ginekologiczny w Łodzi jest idealnym wyborem ze względu na rzeczowość i kompetencję w podejściu do każdej pacjentki, na poświęcany jej czas i cierpliwość. Delikatność podczas badania oraz dociekliwość lekarza prowadzącego wywiad medyczny dopełniają tę listę zalet.

  Data dodania: 24 09 2016 · szczegóły wpisu »
 • Salon masażu relaksacyjnego Relax Mind Body »

  Salon masażu Relax Mind Body w Warszawie zaprasza osoby zapracowane i zmęczone. W naszym salonie masażu będą mogli Państwo się zrelaksować i zapomnieć o codziennych troskach. Polecane przez nas zabiegi skutecznie pomagają na rozmaitego rodzaju schorzenia kręgosłupa. Szczególnie polecamy masaż leczniczy osobom, które znaczną część dnia spędzają w pozycji siedzącej. Nasz zespół masażystów ma wieloletnie doświadczenie a, także liczne dyplomy zawodowe, które potwierdzają wysokie umiejętności wykonywanych masaży. Zafunduj sobie odrobinę ukojenia i skorzystaj z naszej oferty masażów relaksacyjnych, które długi czas poprawiają samopoczucie.

  Data dodania: 23 11 2016 · szczegóły wpisu »