Program do rejestracji pacjentów

Program do rejestracji pacjentów Nowoczesne rozwiązania technologiczne włączają się w niemalże każdą gałąź naszego istnienia. Krok na przód jaki dokonał się w ubiegłym wieku był zawrotny, a to wszystko zawdzięczamy Internetowi. Nie zdumiewa więc fakt, że zostaje wykorzystany dodatkowo w służbie zdrowia. Tę możliwość zauważyli również twórcy nowatorskiego systemu rezerwacji konsultacji lekarskich – medmemo. pl. Impulsem do przygotowania strony, gdzie każdy nie wychodząc od komputera będzie mógł zapisać się do lekarza, były duże kolejki do zapisów do lekarzy. Aktualnie starczy komputer z dostępem do Sieci i mamy możliwość zapisać się do każdego doktora, nie ruszając się sprzed komputera. Medmemo jest czymś więcej niż system zapisów. Dla lekarzy stanowi nieocenioną korzyść, gdyż upraszcza pracę. Kierowanie gabinetem lekarskim nigdy nie było aż tak proste! Internet odmienia całe nasze życie - przez Internet zapisujemy się do szkół, biblioteki, więc czemu by nie zapisywać się również do specjalistów? Dotacje na innowacje - Inwestujemy w waszą przyszłość - Projekt współfinansowany przez Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Szczegóły strony medmemo.pl:

Podlinkuj stronę medmemo.pl:

Program do rejestracji pacjentów

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 4

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Euro-Klinika Katowice – proktolog i inni specjaliści »

  W Euro-Klinice w Siemianowicach Śląskich http://www. euro-klinika. pl pracujemy według standardów wymaganych w Unii Europejskiej. Jesteśmy ośrodkiem diagnostyki i leczenia zakażeń wirusem HPV. Ważną częścią naszej działalności jest ginekologia i ginekologia plastyczna. W Euro-Klinice wykonujemy takie zabiegi jak plastyka krocza, konizacja szyjki macicy, zmniejszanie warg sromowych oraz odtworzenie błony dziewiczej. W ramach diagnostyki i leczenia chorób piersi oferujemy mammografię, mammotomię, biopsję piersi oraz inne badania służące wykryciu i usuwaniu guzków i nieprawidłowości w piersiach.

  Data dodania: 12 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • Salon optyczny Olsztyn »

  Salon Ławrynowicz to olsztyński punkt optyczny, specjalizujący się w dopasowywaniu i sprzedaży soczewek różnego typu. Na miejscu można również wykonać kompleksowe badanie wzroku na ostrość i pole widzenia, jak również uzyskać wstępną diagnostykę od lekarza okulisty. Salon oferuje atrakcyjne ceny wielu markowych produktów.

  Data dodania: 23 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • Sklep medyczny »

  Różnego rodzaju schorzenia, mogą „dopaść” każdego z nas. Dlatego jeżeli będziesz w potrzebie, nasz sklep medyczny we Wrocławiu może okazać się dla ciebie niezmiernie pomocny. Znajdują się w nim niezbędne do rehabilitacji sprzęty, pozwalające szybciej wrócić do pełnej sprawności fizycznej. Zapoznaj się z naszą ofertą i zobacz, jak możemy ci pomóc.

  Data dodania: 25 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • Villa Medica »

  Na ofertę Villa Medica składają się usługi z zakresu rehabilitacji, fizjoterapii i leczenia schorzeń u pacjentów w każdym wieku. Zapewniamy pełną i szczegółową diagnostykę oraz konsultacje lekarskie, dzięki czemu do każdego pacjenta dobierzemy najlepsze zabiegi i metody leczenia. Zapraszamy do kontaktu.

  Data dodania: 03 11 2017 · szczegóły wpisu »