Specjalistyczne Centrum Hepatologiczne

Specjalistyczne Centrum Hepatologiczne Wykonujemy szereg badań diagnostycznych związanych z wykorzystaniem nowoczesnych ultrasonografów. Posiadamy zarówno zespół doświadczonych diagnostów, jak też bardzo czułe urządzenia, co pozwala nam zapewnić naszym pacjentom najwyższej jakości usługi medyczne realizowane w komfortowych warunkach w naszej pracowni na terenie Wrocławia. Zapewniamy naszym pacjentom między innymi takie badania, jak alat. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty naszej pracowni w ramach naszej strony firmowej!

Szczegóły strony centrumelastografii.pl:

Podlinkuj stronę centrumelastografii.pl:

Specjalistyczne Centrum Hepatologiczne

Odwiedziny robotów:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Fizjoterapia »

  Witaj. Jeśli potrzebujesz rehabilitanta to dobrze trafiłeś. Jeśteśmy firmą oferującą zaawansowa usługi fizjoterapii w domu Pacjenta, Dysponujemy przenośnym sprzętem który może zupełnie zastąpić stacjonarny placówke fizjoterapii. Dzięki tym urządzeniom potrafimy przeprowadzić takie zabiegi jak:TrebertGalwanizacjawprowadzenie leku do organizmu przy pomocy bioprądu ElektrostymulacjafonoforezaMagnetoterapia.A przy tym stosujemy najnowsze metody fizjoterapeutyczne takie jak Mckanzie, PNF, Terapia Manualna do których zastosowania wystarczy łóżko przenośne czym oczywiście dysponujemy. Są to metody poważane w środowisku magistrów rehabilitacji i uznawane za najbardziej skuteczne w rehabilitacji. Tak więc nie musisz się już martwić czy możliwa jest skuteczna terapia w mieszkani pacjenta. Odpowiedź brzmi: oczewiście tak.

  Data dodania: 16 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • USG Wroclaw »

  Bardzo serdecznie zapraszamy do odwiedzenia strony www naszej pracowni, w której realizujemy badania obrazowe z wykorzystaniem aparatu USG oraz używając najnowszą metodę jaką jest elastografia. Mamy wysokiej jakości sprzęt medyczny, dzięki któremu jesteśmy w stanie przeprowadzić badania takie jak USG jąder czy USG nerek. Oprócz tego nasi fachowcy wykonują badania jak np. dopplerowskie USG układu wrotnego oraz badanie elastografii wątroby. Warto tutaj zaznaczyć, że elastografia to metoda bezinwazyjna, a więc dużo bezpieczniejszą niż biopsja, dającą jednocześnie bardzo dokładne wyniki badania. Zapraszamy zatem do skorzystania z naszej oferty. Nasi pracownicy posiadają dużą praktykę i wykonują wiele badań obrazowych zachowując sporą dokładność w trakcie przeprowadzania badań.

  Data dodania: 21 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Ortoklinik Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością »

  Chirurg ortopeda Kraków – chirurgia urazowa – specjalistyczny ośrodek ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Złamania kości są głównym problemem w chirurgii urazowej. Nasi doświadczeni lekarze zadbają o to, aby złamana kość zrosła się prawidłowo i funkcjonowała tak jak przed złamaniem.

  Data dodania: 15 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • Żylaki kończyn dolnych: Objawy, leczenie i usuwanie żylaków »

  Żylaki kończyn dolnych, to poważny problem zdrowotny, a nie tylko kosmetyczny. Choroby naczyń żylnych to jedna z najczęstszych chorób współczesnego świata. W Polsce z żylakami boryka się 10 mln osób, w tym aż 7, 5 mln kobiet. Być może to wynik uwarunkowań genetycznych, ale żylaki mogą być również wynikiem Twojego stylu życia, nadwagi lub przebytej kuracji hormonalnej.

  Data dodania: 27 03 2017 · szczegóły wpisu »