Specjalistyczne Centrum Hepatologiczne

Specjalistyczne Centrum Hepatologiczne Wykonujemy szereg badań diagnostycznych związanych z wykorzystaniem nowoczesnych ultrasonografów. Posiadamy zarówno zespół doświadczonych diagnostów, jak też bardzo czułe urządzenia, co pozwala nam zapewnić naszym pacjentom najwyższej jakości usługi medyczne realizowane w komfortowych warunkach w naszej pracowni na terenie Wrocławia. Zapewniamy naszym pacjentom między innymi takie badania, jak alat. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty naszej pracowni w ramach naszej strony firmowej!

Szczegóły strony centrumelastografii.pl:

Podlinkuj stronę centrumelastografii.pl:

Specjalistyczne Centrum Hepatologiczne

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 1

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • USG Wroclaw »

  Bardzo serdecznie zapraszamy do odwiedzenia strony www naszej pracowni, w której realizujemy badania obrazowe z wykorzystaniem aparatu USG oraz używając najnowszą metodę jaką jest elastografia. Mamy wysokiej jakości sprzęt medyczny, dzięki któremu jesteśmy w stanie przeprowadzić badania takie jak USG jąder czy USG nerek. Oprócz tego nasi fachowcy wykonują badania jak np. dopplerowskie USG układu wrotnego oraz badanie elastografii wątroby. Warto tutaj zaznaczyć, że elastografia to metoda bezinwazyjna, a więc dużo bezpieczniejszą niż biopsja, dającą jednocześnie bardzo dokładne wyniki badania. Zapraszamy zatem do skorzystania z naszej oferty. Nasi pracownicy posiadają dużą praktykę i wykonują wiele badań obrazowych zachowując sporą dokładność w trakcie przeprowadzania badań.

  Data dodania: 21 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Ortoklinik Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością »

  Chirurg ortopeda Kraków – chirurgia urazowa – specjalistyczny ośrodek ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Złamania kości są głównym problemem w chirurgii urazowej. Nasi doświadczeni lekarze zadbają o to, aby złamana kość zrosła się prawidłowo i funkcjonowała tak jak przed złamaniem.

  Data dodania: 15 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • Żylaki kończyn dolnych: Objawy, leczenie i usuwanie żylaków »

  Żylaki kończyn dolnych, to poważny problem zdrowotny, a nie tylko kosmetyczny. Choroby naczyń żylnych to jedna z najczęstszych chorób współczesnego świata. W Polsce z żylakami boryka się 10 mln osób, w tym aż 7, 5 mln kobiet. Być może to wynik uwarunkowań genetycznych, ale żylaki mogą być również wynikiem Twojego stylu życia, nadwagi lub przebytej kuracji hormonalnej.

  Data dodania: 27 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • Chirurg naczyniowy Poznań »

  Jesteśmy zespołem lekarzy chirurgów naczyniowych i urazowych zajmujących się nowoczesnym leczeniem żylaków kończyn dolnych. Skleroterapia – polega na wstrzyknięciu w okolicę żylaka preparatu, którego celem jest wywołanie zwłóknienia zmienionego chorobowo naczynia i w efekcie jego zanik. Skuteczność tej metody jest niestety ograniczona do bardzo niewielkich żylaków. EVLT, EVLO, EVRF – laserowe metody leczenia żylaków. Polegają na naświetlaniu chorego naczynia przy użyciu wprowadzonej do jego wnętrza sondy laserowej. Energia lasera powoduje obkurczenie i zamknięcie żylaka. Metoda jest komfortowa dla pacjenta, jednak także ograniczona do niewielkich zmian chorobowych. W sytuacji gdy choroba ma postać zaawansowaną i niemożliwe jest zastosowanie mniej inwazyjnych metod leczenia, najskuteczniejszą metodą jest chirurgiczne usunięcie żylaków

  Data dodania: 07 04 2017 · szczegóły wpisu »